Podaruj 1 procent


szlachetna paczka
warto byc dobrym

mam6lat


Szko?a bez przemocy


bip


bip


E-poradnia


UM Tychy


MZO


OKE Jaworzno


OKE Jaworzno


MEN


.: Co słychać na świetlicy?

SZKOLNA ŚWIETLICA ZAPRASZA

Celem działalność świetlicy szkolnej jest przede wszystkim zapewnienie opieki uczniom po zajęciach lekcyjnych w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, do zjedzenia posiłku i odrabiania prac domowych. Spędzanie czasu w naszej świetlicy szkolnej sprzyja także wszechstronnemu rozwojowi dzieci poprzez wzbogacenie wiadomości, rozwijanie umiejętności i zainteresowań, jak i aktywności poznawczej i twórczej.
Odbywają się u nas zajęcia rozwijające umiejętności manualne, czytelnicze, wzbogacające posiadane wiadomości, kształtujące umiejętność wykorzystania zdobytej wiedzy, wyzwalające aktywność twórczą, kształtujące ekspresję ruchową, kształtujące sprawność fizyczną, relaksujące, wyciszające, kształtujące umiejętność współżycia i współdziałania w grupie, wdrażające do ponoszenia odpowiedzialności za indywidualne i grupowe wykonywanie zadań, utrzymanie porządku w czasie zajęć i zabaw.
Zajęcia w świetlicy szkolnej podzielone są na tygodniowe bloki tematyczne nawiązujące do aktualnych wydarzeń, świąt i pór roku. Organizujemy wiele imprez, konkursów i ciekawych zajęć tematycznych, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu.
ZAPRASZAMY!

.: Po nowinki ze świetlicy zapraszamy ::TUTAJ

Lecę bo chce....
Trwa ładowanie...
Copyright © ZSP 3