Podaruj 1 procent


szlachetna paczka
warto byc dobrym

mam6lat


Szko?a bez przemocy


bip


bip


E-poradnia


UM Tychy


MZO


OKE Jaworzno


OKE Jaworzno


MEN


.: Sukcesy



Uczniowie biorą udział w różnych konkursach organizowanych w szkole i poza nią.

2016/2017

  • Dawid Wójcik - Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie matematycznym - online "Trhiatlon matematyczny"
  • Hubert Liszka - 4. miejsce w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Leon" (dyplom laureata)
  • Dawid Wójcik - 5. miejsce w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Leon" (dyplom laureata)
  • Maksymilian Gepert - 6. miejsce w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Leon"(dyplom laureata)
  • Wiktoria Molenda - 8. miejsce w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Leon" (dyplom laureata)
  • Alina Syrek - 10. miejsce w Ogólnopolskim konkursie matematycznym "Leon" (dyplom laureata)
  • Hubert Liszka - 3. miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie "Bajkowe Zadania"
  • Hubert Liszka - laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego 2017
  • Alicja Marosz - wyróżnienie w Ogólnopolskim dyktandzie Szkolnym 2017
  • Dawid Wójcik - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2017
  • Hubert Liszka- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2017
  • Dawid Wójcik, Wiktoria Molenda - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Asy III klasy"
  • Alicja Marosz, Wojciech Krzan, Jakub Musioł, Lena Widzyk, Hubert Liszka - V miejsce w zawodach pływackich klas III Waterrr Cup 2017
  • Adrian Kokot - X miejsce w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2017 - etap wojewódzki
  • Maksymilian Gepert - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Krajobraz polskich lasów"
  • Natalia Rzepka, Dawid Wójcik- II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Bezpieczny Świetliczak"
  • Martyna Mucha, Hanna Wybraniec, Jakub Żelazko - III miejsce w Rejonowym Konkursie Czytelniczym "Jeżycjada - Noelka"

2015/2016

  • Karolina Kijanka, Kalina Tomala, Nikola Czechowska - I miejsce w Rejonowym Konkursie Czytelniczym "Jeżycjada - Brulion Bebe B."
  • Dawid Wójcik - III miejsce w konkursie fotograficznym "Zintegrowane Tychy"
  • Hubert Liszka - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny 2016"
  • Wiktoria Molenda - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsze jajko wielkanocne"
  • Dawid Wójcik, Wiktoria Molenda - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Szachowym
  • Piotr Szastok - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS nt. św. Jana Pawła II
  • Piotr Szastok - laureat Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS z przyrody
  • Oskar Hachuła - II miejsce w międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim "Mam kota na punkcie kota"
  • Julia Biolik - II miejsce w Międzyszkolym Konkursie Grafiki Komputerowej "Projekt stroju karnawałowego"
  • Piotr Szastok - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematycznym 2016"
  • Maksymilian Malaka - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematycznym 2016"
  • Edyta Cioska - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Kocham Czytanie"
  • Marta Witek - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii"
  • Maja Malaka, Emilia Krzystolik - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym "Baw sie i Eksperymentuj"
  • szkolna drużyna dziewcząt - I miejsce w Igrzyskach Powiatowych w unihokeju dziewcząt
  • szkolna drużyna dziewcząt - I miejsce w Igrzyskach Rejonowych Szkół Podstawowych w unihokeju dziewcząt

2014/2015

  • Karolina Kijanka, Marcelina Klaja, Paulina Zgryzek - I miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Jeżycjada - Opium w rosole"
  • Julia Zimna - III miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym "w Tychach jest pięknie - fragment większej całości
  • Julia Zimna - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym "Uchwycić wiatr"
  • Martyna Śmietana - II miejsce w Międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej "Bezpieczne ferie"
  • Grzegorz Wróbel - VII miejsce na szczeblu wojewódzkim w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym "Baltie"
  • Zofia Pająk - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficzno - Przyrodniczym "Wiosna wokół nas"
  • Natalia Rzepka - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Las wita Was"
  • Martyna Froehlich - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wiersze A. Frączek"
  • Jakub Musioł - VIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Synapsik" organizowany przez MEN
  • Karolina Białoń - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym " Kwiatek dla mamy"
  • Martyna Froehlich, Wiktoria Molenda - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Literackim "Laurka dla mamy"
  • Martyna Froehlich, Jakub Musioł, Aleksander Gurgul, Jessica Braszczok, Hanna Wybraniec, Paweł Witkowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Sportowo-Świetlicowym "Świetlicjada - poznaj sąsiada"
  • Hubert Liszka, Maja Malaka - IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Bliżej baśni, bliżej książki"
  • Maksymilian Gepert - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Konstrukcyjny "Z małych klocków powstają wielkie budowle"
  • Roksana Buchwald - II miejsce, Kamil Kurdziel - wyróżnienie w Konkursie Miejskim "Świat orgiami"
  • Paulina Zgryzek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur"

2013/2014

  • Karolina Kijanka, Marcelina Klaja, Paulina Zgryzek - II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym "Jeżycjada - Ida sierpniowa"
  • Klaudia Balura - II miejsce w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Portret czytelnika"
  • Magdalena Mika - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Fotograficznym "Portret czytelnika"
  • Małgorzata Majewska - II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Przeczytałem ja, przeczytaj i ty"
  • Klaudia Balura - III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym "Przeczytałem ja, przeczytaj i ty"
  • Emilia Syrek - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Przeczytałem ja, przeczytaj i ty"
  • Paulina Zgryzek - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Przeczytałem ja, przeczytaj i ty"
  • Konrad Christ - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Cuda i dziwy"
  • Wiktor Buchwald - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Stworki Potworki"
  • Konrad Christ - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej "Kartka walentynkowa"
  • Adrian Kokot - II miejsce na szczeblu wojewódzkim, w kategorii A w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym "Baltie"
  • Maksymilian Malaka - V miejsce na szczeblu wojewódzkim w kategorii A w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym "Baltie"
  • Grzegorz Wróbel - VII miejsce na szczeblu wojewódzkim w kategorii B w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym "Baltie"
  • Adrian Kokot, Maciej Kiszka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym "Ptasia Stołówka"
  • Maksymilian Malaka, Dominik Zgryzek - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Baw się i doświadczaj
  • Konrad Christ - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Poetycki zwierzyniec"
  • Natalia Krzystolik, Tomasz Wunsz - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Bliżej baśni, bliżej książki"

2012/2013

  • Karolina Kijanka - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gwary Śląskiej "Terozki se pogodomy"
  • Konrad Christ - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim wierszy Juliana Tuwima
  • Karolina Kijanka - III miejsce w Międzyszkolym Konkursie Recytatorskim wierszy Juliana Tuwima
  • Jakub Milewski - VI miejsce w zawodach pływackich klas trzecich w konkurencji indywidualnej 25 m stylem grzbietowym
  • Paulina Zgryzek- V miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Galileo"
  • Aleksandra Sojka - 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Galileo"
  • Magdalena Sojka - 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Galileo"
  • Amelia Dudek - wyróżnienie w finale rejonowego konkursu twórczości dziecięcej o laur Rafała Pomorskiego "Niech zaświeci słońce"
  • Janina Kucyper - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Słońce świeci nad nami wiosennymi promieniami"
  • Grzegorz Wróbel - VII pozycja w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym " Baltie 2013" - etap wojewódzki, VI pozycja w etapie powiatowym
  • Martyna Zimnik- I miejsce w III edycji konkursu recytatorskiego "Entliczek- Pentliczek" (wiersze J. Brzechwy i J.Tuwima) organizowanego przez Dom Kultury w Lędzinach
  • Mikołaj Respekta - wyróżnienie w miejskim konkursie poetyckim "O pozłacane pióro"
  • Paulina Zgryzek, Aneta Pilszek, Paulina Marczak - III miejsce w Rejonowym Konkursie Czytelniczym "Małgorzata Musierowicz - Jeżycjada, KWIAT KALAFIORA"
  • Damian Matonóg - II miejsce w miejskim konkursie fotograficznym "W Tychach jest pięknie"
  • Paweł Tomala - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Razem z moją mamą"
  • Zespół teatralny "Ósemeczka" - wyróżnienie II stopnia w XXIII Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej
  • Emilia Wojtak - wyróżnienie za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"- poziom "Żaczek"

2011/2012

  • Martyna Mucha - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Górnicze skarby"
  • "Ósemeczka" - wyróżnienie pierwszego stopnia na XXI Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej
  • Klaudia Balura - III miejsce w Świątecznym konkursie "Gwiazdka 2011-ozdoby Świąteczne"
  • Paulina Zgryzek, Marcelina Klaja - I miejsce w miejskim konkursie "Tyskie Asy z Trzeciej Klasy"
  • Kacper Frukacz - III miejsce w miejskim konkursie fotograficznym "W Tychach jest pięknie"
  • Malwina Cieśla, Martyna Parysz, Weronika Wenda - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym "Małgorzata Musierowicz - Jeżycjada, KŁAMCZUCHA"

2010/2011

  • Ósemeczka - wyróżnienie I stopnia w XXI Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej
  • Malwina Cieśla - III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną pt.: "Poznaj Tychy i okolice"
  • Paulina Zgryzek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Ortografia na wesoło"
  • Malwina Cieśla, Martyna Parysz, Weronika Wenda - I miejsce w Rejonowym Konkursie Czytelniczym "Małgorzata Musierowicz - Jeżycjada, SZÓSTA KLEPKA
  • Kacper Frukacz - II miejsce; Magdalena Sojka, Klaudia Balura - wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Janie Pawle II.
  • Julia Zimna - finalistka konkursu matematycznego "Bajkowe zadania", zorganizowanego przez Uniwersytet Śląski

2009/2010

  • Aneta Pilszek - III miejsce w rejonowym etapie konkursu plastycznego "Praca kapłana"
  • Reprezentacja klas IV-VI - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczo - Historyczno - Religijnym pt.: "Przyszłość historii w rękach przyrody".
  • "Ósemeczka" - IV miejsce w X Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych
  • Malwina Cieśla - III miejsce w dziedzinie prozy w XIII edycji Rejonowego Konkursu Twórczości Dziecięcej "Niech zaświeci słońce" o Laur Rafała Pomorskiego.
  • VI miejsce w Turnieju piłki siatkowej o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Tychach.
  • V miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gimnazjium nr 1 w Tychach
  • Wiktoria Moś - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym "Mój przyjaciel Miś wyrusza w podróż do Afryki"
  • Paulina Zgryzek - I miejsce w konkursie plastycznym "Co bym zrobił, gdybym został świętym Mikołajem" zorg. przez Tyską Spółdzielnię Mieszkaniową "Oskard"

2008/2009

  • Uczennica klasy I, Julia Kubeczko wyróżniona w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wiosna Kwietna Pani"
  • Uczennica klasy VI, Martyna Major zdobyła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-językowym "Moja Walentynka"
  • Uczennica klasy VI, Barbara Szaflik wyróżniona w międzyszkolnym konkursie plastyczno-językowym "Moja Walentynka"
  • Uczennica klasy III, Weronika Wenda wyróżniona w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Wiosna w oczach dziecka"
  • Uczennica klasy V, Aleksandra Fabian zajęła III miejsce w konkursie plastycznym pod hasłem "Klęska, powódź czy huragan - Straż Pożarna Ci pomaga", organizowanym na szczeblu miejskim przez Wydział Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Ludności, Spraw Obronnych i Pion Ochrony, Urząd Miasta Tychy, w ramach XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej
  • Uczennice klasy IV: Klaudia Zimna i Natalia Balura zajęły IV miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-historyczno-religijnym
  • Uczennica klasy III, Weronika Wenda zajęła II miejsce w międzyszkolnym religijnym konkursie plastycznym "Idziemy śladami św. Pawła" - i tym samym zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego
  • Uczennica klasy IV, Klaudia Zimna uzyskała wyróżnienie II stopnia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2009"
  • Uczeń klasy IV, Michał Wojtak uzyskał wyróżnienie II stopnia w międzynarodowym konkursie matematycznym "Kangur 2009"
  • Uczennica klasy III, Weronika Wenda zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
  • Uczeń klasy VI, Dawid Marut wyróżniony w ogólnopolskim konkursie informatyczno-lingwistycznym na prezentację multimedialną pt. "Przewodnik po moim mieście"
  • Uczennica klasy VI, Aleksandra Pilch zajęła I miejsce w wojewódzkim II Konkursie Twórczości Fotograficznej Dzieci i Młodzieży "Świat budzący się do życia"
  • Uczennica klasy V, Martyna Bogacz zajęła 14 miejsce w ogólnopolskim konkursie MIX z języka angielskiego
  • Uczennice klasy V: Daria Sojka, Paulina Sojka, Aneta Drobik zajęły IV miejsce w międzyszkolnym konkursie kolęd "Kolędujmy Maleńkiemu"
  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Tychach zajęła I miejsce w pierwszej edycji programu lojalnościowego w kategorii "SZKOŁA", organizowanego przez Nove Kino Tychy

2007/2008

  • Uczniowie klasy II otrzymali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie wiedzy "Orły-stypendiada 2007"
  • Uczennica klasy II, Malwina Cieśla, otrzymała indywidualne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie wiedzy "Orły-stypendiada 2007"
  • Uczennica klasy II, Martyna Parysz, zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie "Orły-stypendiada 2007" w kategorii pracy plastycznej
  • Uczniowie klasy VI: Martyna Bogacka, Michał Cieśla i Michał Walter zajęli II miejsce w międzyszkolnym konkursie "Europa w mitologii"
  • Uczennica klasy V, Barbara Szaflik, zajęła I miejsce w miejskim konkursie plastycznym
  • Uczniowie klasy VI: Michał Cieśla i Michał Syrek zajęli I miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Matmatrix"
  • Uczennice klasy IV: Martyna Bogacz, Aleksandra Fabian i Daria Sojka zajęły III miejsce międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-historyczno-religijnym "Przyszłość historii w rękach przyrody"
  • Uczennica klasy II, Malwina Cieśla, zajęła I miejsce w finale Międzyszkolnego Konkursu "Mistrz Matematyki"
  • Uczniowie klasy VI zdobyli VI miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • Zespół Teatralny "Ósemeczka" zdobył I miejsce w VII Międzyszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych
  • Uczeń klasy VI: Michał Cieśla zdobył nagrodę I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2008"

2006/2007

  • Wyróżnienie w IV przeglądzie szkolnych inscenizacji obrzędów bożonarodzeniowych "Tychy - Jasełka 2006"
  • Zespół Teatralny "Ósemeczka" zajął II miejsce w I etapie wojewódzkiego konkursu Małych Form Teatralnych
  • Uczennica klasy II, Klaudia Zimna, otrzymała tytuł najlepszego aktora w I etapie wojewódzkiego konkursu Małych Form Teatralnych
  • Uczniowie klasy V i VI: Michał Walter, Marek Zimnik i Mateusz Mańka zajęli VIII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
  • Uczeń klasy V, Paweł Rawski, zajął II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Kiedy dzwonię po straż pożarną?"
  • Zespół taneczny zajął V miejsce w IV mistrzostwach zespołów szkolnych w aerobiku o puchar dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w Tychach
  • Uczennica klasy IV, Aleksandra Pilch i Martyna Major, zajęły XII miejsce w ogólnopolskim konkursie MIX z języka angielskiego zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
  • Uczennica klasy I, Malwina Cieśla, zajęła I miejsce w finale Międzyszkolnego Konkursu Mistrz Matematyki
  • Zespół Teatralny "Ósemeczka" otrzymał wyróżnienie II stopnia w VIII Rejonowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej
  • Uczennia klasy II, Klaudia Zimna, otrzymała I nagrodę w III międzyszkolnym konkursie czytelniczym "Przygody Kubusia Puchatka"
  • Uczennica klasy I, Weronika Wenda, otrzymała nagrodę w miejskim konkursie plastycznym "Kwiatek dla Mamy" zorganizowanym przez Dom Kultury "Tęcza"

2005/2006

  • Uczeń klasy IV, Michał Cieśla, otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2006"
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej osiedla Wartogłowiec
  • Drużyna czwartoklasistów zajęła V miejsce w międzyszkolnym konkursie "Maraton Matematyczny"
  • Uczennica klasy III, Aleksandra Pilch, zajęła IV miejsce w międzyszkolnym kokursie ortograficznym "Mistrz Ortografii 2006"
  • Reprezentacja szkolna zajęła IV miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Mistrz Matematyki"
  • Uczennica klasy II, Natalia Szojda, otrzymała wyróżnienie specjalne w miejskim kokursie plastycznym pt. "Wielanocna kartka z życzeniami", organizowanym przez Klub Osiedlowy "Zuzanna"

2004/2005

  • Uczeń klasy III, Michał Cieśla, zajął I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2005";
  • Uczennice klasy VI: Hanna Czech i Mariola Harupa zajęły IV miejsce w miejskim konkursie "Patronowie tyskich ulic".

2002/2003

  • Udział uczniów w konkursie "Terozki se pogodomy", - zdobycie wyróżnienia w finale miejskim
  • Zawody pływackie - I i II miejsce indywidualnie dziewcząt
  • VII miejsce w międzyszkolnym tenisie stołowym dziewcząt
  • Udział uczniów w przeglądzie teatrzyków dziecięcych i wyróżnienie ucznia kl.I jako najlepszego narratora w konkursie
  • Udział uczniów w konkursie plastycznym - kartka świąteczna
  • Awans 2 uczennic kl. VI do finału konkursu ogólnopolskiego "Śpiewamy kolędy"
  • Konkurs ekologiczny
  • Konkurs na szopkę
  • Konkurs biblijny i na najładniejszy różaniec
  • Udział szkoły w akcji "Szkoła z klasą"

2001/2002

  • II miejsce na szczeblu miasta w konkursie ekologicznym "Czyste miasto to nasza przyszłość"
  • V miejsce w drużynowych mistrzostwach miasta w pływaniu dziewcząt i chłopców
  • Indywidualnie w pływaniu w różnych stylach: II, III, IV miejsce chłopców kl. VI, 2 x IV miejsca dziewcząt kl. VI 2x III miejsca dziewcząt kl. V, III miejsce dziewcząt kl. III
  • III miejsce na szczeblu miejskim w konkursie recytatorskim kl. III
  • IV miejsce drużyny w konkursie szkół podstawowych i gimnazjów "Tychy moje miasto"
  • Udział uczniów w konkursie plastycznym- Twórczość A. Lindgren - Dni Szwecji
  • Udział uczniów w konkursie matematycznym -Kangur
  • Udział uczniów w konkursie biblijnym
  • Wystawa pokonkursowa w kościele parafialnym - Szopka Bożonarodzeniowa

2000/2001

  • Udział w konkursach plastycznych "Kartka Bożonarodzeniowa" i muzycznych "Kolędy"
  • II miejsce udział w konkursie recytatorskim klas I-III
  • Wysokie miejsce uczniów w konkursie biblijnym

1999/2000

  • Uczeń zdobył nagrodę II stopnia w konkursie "Kangur matematyczny"

Corocznie młodzież naszej szkoły w sprawdzianie kończącym naukę w klasie szóstej uzyskuje wyniki powyżej średniej miasta, województwa i zbliżoną do krajowej - najwyższą średnią uzyskała w roku 2002/2003 (średnia miasta Tychy: 29,93; średnia szkoły: 32.22).

Lecę bo chce....
Trwa ładowanie...
Copyright © ZSP 3